Aquest lloc web fa servir cookies per que tingueu la millor experiència d'usuari. Utilitzem cookies pròpies i de tercers per realitzar l'anàlisi de la navegació dels usuaris i millorar els nostres serveis. Si continua navegant, està donant el seu consentiment pel seu ús.

  • piscinaext
  • nennedant
  • SANT PONS
  • SANT PONS
  • PIC00028
  • tennis
  • aventura
  • Natació

premisConcursPintura18webEl passat divendres 9 de novembre es va portar a terme, l’acte de lliurament de premis del Concurs de Pintura Ràpida Infantil i Juvenil del GEiEG que es va portar a terme el passat divendres 19 d’octubre.

Malgrat les previsions de pluja, el Concurs es va poder portar igualment tot i que va ser a elecció dels centres escolar desplaçar-se al Barri Vell.

Malgrat això el Jurat va deliberar el dilluns següent i va dictaminar que els guardonats siguin:

CATEGORIA PREBENJAMÍ (Educació Infantil)

 

NOM

ESCOLA

ANYS

CURS

1r premi

BERNAT PERACAULA MARQUÈS

JOAN BRUGUERA

5

P5

2n premi

NIL SAEZ  CASTILLO

BALANDRAU

5

P5

3r premi

JESÚS SANTAMARINA DURAN

BELL-LLOC

5

P5

         
         

CATEGORIA BENJAMÍ (1r, 2n i 3r Educació Primària)

 

NOM

ESCOLA

ANYS

CURS

1r premi

ERIC SALA FERNANDEZ

SAINT GEORGE SCHOOL

6

1r

2n premi

ARAN ARROYO CASADEVALL *

BOSC PABORDIA

6

1r

3r premi

AINA NAVARRO FERRER

LES ALZINES

6

1r

ACCÈSSIT

ADAMA SIDIBEH

FONT DE L'ABELLA

8

 
         

CATEGORIA ALEVÍ (4t, 5è, 6è Educació Primària)

 

NOM

ESCOLA

ANYS

CURS

1r premi

MARIONA SERRA CODINA

LES ALZINES

10

2n premi

ERIC LOZANO SANTANO

MASMITJÀ

9

4rt

3r premi

JUDITH VIDAL RODAS

LES ALZINES

10

ACCÈSSIT

ANTHONIO SAMUEL ACHA OSAWARU

FONT DE L'ABELLA

10

 
         
         

CATEGORIA INFANTIL (1r, 2n ESO)

 

NOM

ESCOLA

ANYS

CURS

1r premi

LAIA DELICADO SANCES

IES VILABLAREIX

13

2 ESO

2n premi

LAIA AMAT RIEMBAU

LES ALZINES

13

2 ESO

3r premi

FELICIA HARALAMBI

IES SANTA EUGÈNIA

13

2 ESO

ACCÈSSIT

SALAH ADDINE ALGOURARI

FONT DE L'ABELLA

13

 
         

CATEGORIA JUVENIL (3r, 4t ESO)

 

NOM

ESCOLA

ANYS

CURS

1r premi

ÍNGRID RIERA PRAT

IES VICENS VIVES

14

3 ESO

2n premi

IRUNE FERNÁNDEZ BARROSO

VILAGRAN

14

3 ESO

3r premi

MARIIA LLUCH CAMARASA

SAINT GEORGE SCHOOL

15

4 ESO

ACCÈSSIT

FRANCIS MARTÍNEZ MARÍN

FONT DE L'ABELLA

15

 

El jurat va decidir que el cartell de l’edició del 2019 sigui l’obra portada a terme per l’Aran Arroyo, escolar de l’escola Bosc de la Pabordia, de 6 anys que actualment fa 1r de primària.

De la mateixa manera, el Jurat amb les seves deliberacions va decidir que el Premi Especial Fundació Gala – Salvador Dalí sigui per: L’ESCOLA FONT DE L’ABELLA per ser  l'escola amb més participants per ràtio.

En el mateix acte, Francesc Cayuela, president del GEiEG lliurarà a CÁRITAS DIOCESANA de Girona la recaptació íntegra de la venta de les làmines no premiades que es va fer a la darrera edició de la Fira del Dibuix de Girona, on el GEiEG va tenir una carpa a la plaça del Vi.

   Telèfon d'atenció al soci: 972 23 44 59 ©2018 Grup Excursionista i Esportiu Gironí   
GEiEG: esport, cultura i lleure · Avís legal / Política de privacitat /Política de cookies  
Back to Top